Yenimahalle
ANKARA

Ambalajlama Hizmetleri

Ambalajlama Hizmetleri

Evden eve nakliyat hizmetlerimizde en önem verdiğimiz hususların başında ambalajlama işlemleri gelmektedir. Taşınacak eşyaların, cinsine en uygun ve emniyetli şekilde ambalajlanması gerekir. Nakliye öncesi yapılacak ambalajlamanın kalitesi ve gösterilen özen, taşınma işlerini kusurlu veya mükemmel hale getiren önemli etkenlerdendir. Bu nedenle firmamız tüm işlerinde olduğu gibi eşyaların paketlenmesinde de en iyi ihtimamı göstermektedir.

ambalaj

Ambalajlama Hizmetleri

Taşıma öncesi yapılan dikkatli ve kaliteli ambalajlama çalışmamız sayesinde eşyalarınız yeni adresinize sorunsuz bir şekilde taşınmaktadır. Paketleme işlemlerini yaparken her zaman en kaliteli ambalaj malzemeleri eşyaya en uygun türünü şeçerek kullanmaktayız.

ambalaj

Her eşyanın türüne uygun ambalaj malzemesi mutlaka araçlarımızda hazır olarak bulunmaktadır. Hiç bir eşyanın paketlenmesine anlık çözümler bulmaz, araçlarımızda mevcut bulunan gerekli malzemeler ile en iyi uygulamayı yaparız. Ambalaj malzemelerimiz hava kabarcıklı naylon, kraft kağıt, oluklu mukavvadan karton koliler, plastik varil, gerekli durumlar için temiz battaniye, ip, halat ve urgan gibi malzemelerden oluşmaktadır.

× WhatsApp